15982.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1904, Krammer és Erhardt Könyvnyomda, 111 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóval.