Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

15807.

Rufpreis:
1 000 HUF
Harsányi Zsolt: Az üstökös I-III. kötet. Bp., 1933, Singer és Wolfner. Átkötött modern egészvászon-kötés, körbevágott, az eredeti papírborítókat bekötötték. Jó állapotban.
15808.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db:  Bilz F. E.: Az új természetes gyógymód. 2. kötet. Leipzig, én., Dr. Karl Meyer. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.   A műveltség útja I. kötet. Bp.,é.n., Tolnai. Kiadói egészvászon-kötés.  Tolnai Uj Világlexikona VIII. kötet. Bp.,1927, Tolnai. Kiadói félvászon-kötés.   Pallas Nagy Lexikona XII. kötet. Bp.,1896,Pallas. Kiadói félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, kijáró lapokkal.
15809.

Rufpreis:
1 000 HUF
Keith Eastlake-Henry Russell-Mike Sharpe:A világ legnagyobb katasztrófái. Fordította: Németh Dorottya. Bp.,2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15810.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes angol nyelvkönyvek és szótár tétel, 2 db: Dr. Horányi Károly: Képes angol nyelvkönyv gyermekeknek. Bp., 1967, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.  Magyar-angol, angol-magyar útiszótár. Bp.,1972. Terra.
15811.

Rufpreis:
1 400 HUF
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1892. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., 1892, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a címlapon m. kir. naptárbélyeg pecséttel.
15812.

Rufpreis:
1 000 HUF
Apuleius: Az aranyszamár. Fordította Révay József. Bp., 1924, Genius. 294 p. Kiadói egészvászon kötésben. Számozott (477/1500) példány.
15813.

Rufpreis:
1 200 HUF
E. Philips Oppenheim: Az ártatlanok társasága. Pesti Hírlap Könyvek 136. Bp.,1930, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek.)  Kiadói papírkötés.
15814.

Rufpreis:
1 000 HUF
15815.

Rufpreis:
1 000 HUF
15816.

Rufpreis:
2 000 HUF
Harsányi Zsolt: A féltékeny költő. Kuplék, dalok, sanzonok. Bp.,1920, Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés.
15817.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15818.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF