Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

Tasnádi Varga Éva: Alszik a rét. K. Lukáts Kató. Bp.,1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben.
15867.

Rufpreis:
800 HUF
15868.

Rufpreis:
800 HUF
15869.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db:  Andrée Bertino-Fredo Valla: 366 történet a világ csodáiról. Lorenzo Orlandi rajzaival. Fordította Rákosi Szilvia. Bp,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Wilhelm Hauff:A kőszív. Rusz Lívia rajzaival. Fordította Rónay György. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. Móra Ferenc: Az aranyszőrű bárány. Reich Károly rajzaival. Bp.,1984, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Félix Salten: Bambi gyermekei. Fordította: Stark Ferenc. Szecskó Péter illusztrációival. Bp.,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Lakatos Menyhért: Angárka és Busladarfi. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Gyurkovics Tibor-Schéner Mihály: A pápai mézesbábos. Bp.,1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15870.

Rufpreis:
3 000 HUF
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15871.

Rufpreis:
1 000 HUF
15872.

Rufpreis:
1 600 HUF
15873.

Rufpreis:
800 HUF
15874.

Rufpreis:
1 000 HUF
Angel Karalijcsev-Lacsezar Sztancsev-Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Fordította: Pappné Tarczay Gizella. Illusztrált Ljuben Zidarov-Nikola Mircsev. Sofia, 1959, Bulgarski Hudojnik. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, megviselt állapotban.
15875.

Rufpreis:
800 HUF
15876.

Rufpreis:
800 HUF
Barabás Éva: Ballagnak az óvodások. Rajzolta: Gábor Éva. Bp.,1960, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
15877.

Rufpreis:
1 000 HUF
15878.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF