https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Paris. 1987, Prestige Enterprises. Kartonált kötés, gerincnél sérült, sok színes képpel / paperback, with faults + King, Anthony: Archeology of the Roman Empire. London, New York, Toronto, Sydney, 1982., Hamlyn. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Guide to Budapest
15843.

Paris. 1987, Prestige Enterprises. Kartonált kötés, gerincnél sérült, sok színes képpel / paperback, with faults + King, Anthony: Archeology of the Roman Empire. London, New York, Toronto, Sydney, 1982., Hamlyn. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Guide to Budapest

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition + Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Kobal, John: Hollywood, The years of innocence. London, 1985, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
15844.

Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition + Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Kobal, John: Hollywood, The years of innocence. London, 1985, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Az ujság ajándéka előfizetőinek. Bp.,2004, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
15845.

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp.,2004, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Nemere István: Az út Trianonig. Vérvonalak a Kárpát-medencében. Bp., 2007, Anno. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15846.

Nemere István: Az út Trianonig. Vérvonalak a Kárpát-medencében. Bp., 2007, Anno. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Berczeli A. Károly: Uram, irgalmazz! Dráma 7 képben. Történik Rómában a Krisztus utáni 1000. évben. Bordás Ferenc által illusztrált borítóban. Szeged, 1938, (Magyar Téka), Árpád Nyomda-ny., 79 p.+1sztl. lev. Kiadói illusztrált papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
15847.

Berczeli A. Károly: Uram, irgalmazz! Dráma 7 képben. Történik Rómában a Krisztus utáni 1000. évben. Bordás Ferenc által illusztrált borítóban. Szeged, 1938, (Magyar Téka), Árpád Nyomda-ny., 79 p.+1sztl. lev. Kiadói illusztrált papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Csergő Gyula: Maga nevetni fog! Tréfák, humoreszkek, adomák, vígjáték. Bp., é. n., Fehér Ferenc és Társa. Kiadói papírkötésben
15848.

Csergő Gyula: Maga nevetni fog! Tréfák, humoreszkek, adomák, vígjáték. Bp., é. n., Fehér Ferenc és Társa. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból. Bp., Singer és Wolfner. Javított gerincű félvászon kötés, erősen megviselt állapotban.
15849.

Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból. Bp., Singer és Wolfner. Javított gerincű félvászon kötés, erősen megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Ács Gedeon: Mihelyt gyertyámat eloltom... Bostoni jegyzetek 1856-1863. Bp., 1989, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15850.

Ács Gedeon: Mihelyt gyertyámat eloltom... Bostoni jegyzetek 1856-1863. Bp., 1989, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Unamuno, Miguel de: Don Quijote és Sancho Panza élete. Bp., 1998, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15851.

Unamuno, Miguel de: Don Quijote és Sancho Panza élete. Bp., 1998, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Monchaux, Marie-Claude: A sehány éves kislány. 2003, Móra; Bendick, Jeanne: Kellemes kanyarót! Bp., 1962, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15852.

Monchaux, Marie-Claude: A sehány éves kislány. 2003, Móra; Bendick, Jeanne: Kellemes kanyarót! Bp., 1962, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
2 db mesekönyv-Molnár Ferenc: A kékszemű. Bp., 1957, Magvető; Hauff, Wilhelm: A kis Mukk. Niederwiesa, Verlag Karl Nietzsche. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.
15853.

2 db mesekönyv-Molnár Ferenc: A kékszemű. Bp., 1957, Magvető; Hauff, Wilhelm: A kis Mukk. Niederwiesa, Verlag Karl Nietzsche. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Az aranyvirág titka. Egy ősi kínai yoga-könyv. Bp., 1987, Buddhista Misszió. Papírkötésben, jó állapotban.
15854.

Az aranyvirág titka. Egy ősi kínai yoga-könyv. Bp., 1987, Buddhista Misszió. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse