https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tower Vilmos: Kihez menjek feleségül? Bp., 1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés.
15927.

Tower Vilmos: Kihez menjek feleségül? Bp., 1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Folczay Sándor: Fel Kleptokániába! Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és lapélekkel.
15928.

Folczay Sándor: Fel Kleptokániába! Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Harkányi Ede: Babonák ellen. Kísérlet az erkölcsi világ gazdasági alapjainak meghatározására. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1907, Grill Károly. Korabeli egészvászonkötésben.
15929.

Harkányi Ede: Babonák ellen. Kísérlet az erkölcsi világ gazdasági alapjainak meghatározására. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1907, Grill Károly. Korabeli egészvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Szász Károly kisebb műfordításai. Német francia, angol s vegyes költőkből. Magyar családi könyvtár. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+246 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő-féle kötésben. Szép állapotban.
15930.

Szász Károly kisebb műfordításai. Német francia, angol s vegyes költőkből. Magyar családi könyvtár. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+246 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő-féle kötésben. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Ágyúdörgés között. Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel illusztrálva. Hazafias Könyvtár IV. kötet. Szerk.: Gaál Mózes. Bp.,é.n., Stampfel. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kis kopással, de alapvetően jó állapotban. A magyar ifjúságnak írták Szerelemhegyi Tivadar, Solymossy Sándor, Bánfi János, Tábori Róbert.
15931.

Ágyúdörgés között. Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel illusztrálva. Hazafias Könyvtár IV. kötet. Szerk.: Gaál Mózes. Bp.,é.n., Stampfel. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kis kopással, de alapvetően jó állapotban. A magyar ifjúságnak írták Szerelemhegyi Tivadar, Solymossy Sándor, Bánfi János, Tábori Róbert.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Az élet könyvei sorozat öt kötete:  Szabó László: Magyar festőművészet.  Fieber Henrik: Modern művészet.  Gineverné Győry Ilona: Angolok. Izsóf Alajos: Túl a nagy vizeken.  Trikál József: Egység felé. Bp.,1914-1916, Élet. Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
15932.

Az élet könyvei sorozat öt kötete: Szabó László: Magyar festőművészet. Fieber Henrik: Modern művészet. Gineverné Győry Ilona: Angolok. Izsóf Alajos: Túl a nagy vizeken. Trikál József: Egység felé. Bp.,1914-1916, Élet. Kiadói egészvászon sorozatkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar Mesgyén sorozat 5 kötete, Révai Kiadó. Kiadói vászon kötésben, jó állapotban
15933.

Magyar Mesgyén sorozat 5 kötete, Révai Kiadó. Kiadói vászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
A ma regénye sorozat 3 könyve: DH. Lawrence: A Tollas kígyó I-II.; Mauriac: A méregkeverő. Bp., én. Révai. Festett egészvászon kötésben.
15934.

A ma regénye sorozat 3 könyve: DH. Lawrence: A Tollas kígyó I-II.; Mauriac: A méregkeverő. Bp., én. Révai. Festett egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
15935.

Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Thomas Mann: A varázshegy 1-2. kötet. Fordította: Szőllősy Klára. Thomas Mann művei 5-6. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15936.

Thomas Mann: A varázshegy 1-2. kötet. Fordította: Szőllősy Klára. Thomas Mann művei 5-6. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Á.P. Gajdár: R.V.Sz. Ifjúsági regény. Fordította Koltai Sándor. A szövegközti rajzok és a fedőlap Kardos Böske munkája. Bp., 1949, Révai Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy-két illusztrációt kiszíneztek.
15937.

Á.P. Gajdár: R.V.Sz. Ifjúsági regény. Fordította Koltai Sándor. A szövegközti rajzok és a fedőlap Kardos Böske munkája. Bp., 1949, Révai Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy-két illusztrációt kiszíneztek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Utazás nekeresdországba. Mesék, történetek. Válogatta és fordította Gábor Éva Ágnes. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal, gyerekrajzokkal.  A varjú háztűznézőben. Észt népmesék. Átdolgozta Vask Ellu, Petrolay Margit. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15938.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Utazás nekeresdországba. Mesék, történetek. Válogatta és fordította Gábor Éva Ágnes. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal, gyerekrajzokkal. A varjú háztűznézőben. Észt népmesék. Átdolgozta Vask Ellu, Petrolay Margit. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse