Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 2 db:  Kassák Lajos: Csillagok, csillogjatok, virágok, virágozzatok. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. E. Emgyen: Paprikajancsi kalandjai. Fordította F. Kemény Márta. Reich Károly rajzaival. Bp., 1962, Móra Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15915.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 3 db: Bakó Ágnes: Nyulacska. Zsoldos Vera rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, két lap kijár. Tandori Dezső: Medvetalp és barátai. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Sylvie Laferrére-Claire Merleau-Ponty-Anne Tardy: Sárkányos könyv. Fordította: Réz Pál. Serge Ceccarelli. Bp.,1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15916.

Rufpreis:
1 600 HUF
15917.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15918.

Rufpreis:
1 600 HUF
Petre Ispirescu: Mesék. Fordította Kerekes György. Illusztrálta Done Stan. Bukarest, 1981, Ion Creanga. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, a címoldalon és az elülső előzéklapon firkával.
15919.

Rufpreis:
800 HUF
Magyar Népballadák. Balade Populare Maghiare. Románra fordította Petre Saitis. Mircea Balau rajzaival. Kolozsvár/Cluj,1975, Dacia. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár, fekete-fehér egészoldalas, és szövegközti illusztrációkkal.
15920.

Rufpreis:
1 200 HUF
15921.

Rufpreis:
1 200 HUF
15922.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ágoston Vilmos: A kisajátított tér. A nemzeti képzelet Doru Munteanu és Wass Albert műveiben. Bp.,2008, EÖKK. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15923.

Rufpreis:
1 200 HUF
15924.

Rufpreis:
2 000 HUF
15925.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
15926.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF