15812.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1892. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., 1892, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, a cÃmlapon m. kir. naptárbélyeg pecséttel.