Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

Eötvös József, B(áró): A karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.
15734.

Rufpreis:
5 000 HUF
15735.

Rufpreis:
3 000 HUF
15736.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
B. Eötvös József beszédei I-II. kötet. Bp.,1886, Ráth Mór, (Prochaska Károly-ny.), IV+456+VI+369 p.Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
15737.

Rufpreis:
6 000 HUF
Sienkiewicz Henrik: Volyodyjovszki úr. (A kis lovag.) 1-2. kötet. Fordította: Szekrényi Lajos. Bp.,1902, Fordító, (Stephanaeum-ny.),290+283+1 p. Kiadói, díszesen festett, aranyozott, szecessziós virágornamentikával díszített egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a könyv sarkainál, és a gerinc szélein kopásnyomokkal, az első kötetben a címoldalt követő két lapon szakadással, a festett lapélekkel.
15738.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Mikszáth Kálmán: A szelistyei asszonyok. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, a gerinc sarkai kissé kopottak.
15739.

Rufpreis:
6 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1893, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, a gerinc alsó sarkán folttal, a borító sarkain és az egyik szélén kopás, 87-90. oldal kijár.
15740.

Rufpreis:
6 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Akli Miklós cs. kir. udvari mulattató története. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, kissé kopott, a hátoldalán kissé foltos borítóval.
15741.

Rufpreis:
5 000 HUF
Mikszáth Kálmán: A vén gazember. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, a borító sarkai kopottak, a gerinc egy része és a könyv hátoldala foltos.
15742.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Politikai ötletek és rajzok. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1893, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,17-224 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, a címlap és a 17. oldal között a lapok hiányoznak, a hátsó szennylap kijár, a borító hátoldala foltos.
15743.

Rufpreis:
1 800 HUF
Dóczi Lajos: Beszélyek és vázlatok. Dóczi Lajos munkái V. kötet. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
15744.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Dóczi Lajos munkái VII. kötet. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
15745.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: