15742.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 600 HUF
Mikszáth Kálmán: A vén gazember. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, a borító sarkai kopottak, a gerinc egy része és a könyv hátoldala foltos.