15741.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Akli Miklós cs. kir. udvari mulattató története. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, kissé kopott, a hátoldalán kissé foltos borítóval.