15737.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
B. Eötvös József beszédei I-II. kötet. Bp.,1886, Ráth Mór, (Prochaska Károly-ny.), IV+456+VI+369 p.Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.