Bücher: Religion

Zahl der Lose: 62

Caspar Erhard (1685-1729): Christliches Hausbuch, Oder Das große Leben Christi. Augsburg, 1776, Matthäus Rieger, XVI+549+3 p. Rézmetszetekkel. Korabeli egészbőr-kötésben, rossz állapotban, sérült borítóval, gerinccel, és kötéssel, foltos, javításokkal, a rézmetszetek (2 kivételével) vagy hiányoznak, vagy sérültek, hiányosak, német nyelven./ Contemporary Leather-binding, in poor condition, with damaged cover, binding, and spine, spotty, with repairs, the copper engravings lost, or damaged, in German language.
16069.

Rufpreis:
8 000 HUF
16070.

Rufpreis:
4 000 HUF
Wass Ferenc: Az erdélyi latin szertartásu kath. megye helyhezkedése a fölkelt katholikus egyházban. Emlékirat. Kolozsvárt, 1868, Róm. Kath. Lyc.-ny., 51 p. Átkötött papírkötés, viseltes állapotban, hiányos címoldallal, foltos lapokkal. Wass Ferenc törcsvári lelkész írása a törcsvári iskola javára.
16071.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kurán - The Holy Quran. A Szent Korán. ford: dr. Mihályffy Balázs. Arab és magyar nyelven. New York. é.n. EDHI International
16072.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán Jézus Életére-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
16073.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Szikszay György: Keresztyéni tanítások és imádságok. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor. Aranyozott bőr-kötésben, kopottas, karton-tokban, aranyozott lapélekkel.
16074.

Rufpreis:
4 000 HUF
16075.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1903], Szent István-Társulat. Negyedik, átdolgozott kiadás. XXIV+936 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, márványozott lapélekkel.
16076.

Rufpreis:
3 000 HUF
16077.

Rufpreis:
1 200 HUF
16078.

Rufpreis:
1 200 HUF
Boldogasszony. Szerk.: Antall István - Sárba Katalin. Bp., 2012, Forrás Galéria. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16079.

Rufpreis:
1 200 HUF
16080.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF