Ravasz László:Korbán I-II. kötet. Bp.,[1942],Franklin Társulat. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~300041/Ravasz-LaszloKorban-I-II-kotet-Bp-1942-Franklin-Tarsulat-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszo~II1641558
1641558
16075
311
4600
Books: Religion
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Ravasz László:Korbán I-II. kötet. Bp.,[1942],Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopottas gerinccel és borítóval.
: tánczos_gábor