https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 62

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.
16081.

2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Prohászka Ottokár: Gloria in excelsis. Bp., 1915. Szociális Misszió Társulat. Kiadói papírkötésben.
16082.

Prohászka Ottokár: Gloria in excelsis. Bp., 1915. Szociális Misszió Társulat. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Prónai Antal: Kis barátaimnak. Bp., 1899. Athenaeum. UÖ: Futó Csillagok. Bp., 1903. Szt. István Társulat. Mindkét kötet egészvászon kötésben.
16083.

Prónai Antal: Kis barátaimnak. Bp., 1899. Athenaeum. UÖ: Futó Csillagok. Bp., 1903. Szt. István Társulat. Mindkét kötet egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Hegyi Gábor, Markó Iván: Szentföldi látomások. Keresztény-zsidó párbeszéd. Bp., 1988, Metrum. Kiadói kartonált papírkötés.
16084.

Hegyi Gábor, Markó Iván: Szentföldi látomások. Keresztény-zsidó párbeszéd. Bp., 1988, Metrum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Lerner Balázs-Tóth Imre: A világ vallásai. A vallások világa. Kisújszállás, 2009, Szalay-Pannon-Literatúra Kft. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16085.

Lerner Balázs-Tóth Imre: A világ vallásai. A vallások világa. Kisújszállás, 2009, Szalay-Pannon-Literatúra Kft. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
16086.

Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.
16087.

Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Melichár Kálmán: A zsinatok. Szent István Könyvek 98. Bp.,1932, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16088.

Dr. Melichár Kálmán: A zsinatok. Szent István Könyvek 98. Bp.,1932, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Lippay Lajos, Dr.: A keleti egyházak Bp. 1934. Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban.
16089.

Lippay Lajos, Dr.: A keleti egyházak Bp. 1934. Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Gálos László: A szentlélekisten. Szent István Könyvek 110. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16090.

Dr. Gálos László: A szentlélekisten. Szent István Könyvek 110. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Nánássy László Dezső 6 saját kiadású műve: Konnersreuthi Neumann Teréz, A hit és a tudomány ütközőpontjai (2x), Hallhatatlan-e a lélek? , Létünk problémája I-II.,
16091.

Nánássy László Dezső 6 saját kiadású műve: Konnersreuthi Neumann Teréz, A hit és a tudomány ütközőpontjai (2x), Hallhatatlan-e a lélek? , Létünk problémája I-II.,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Szent Bonaventura: Szent a szentről. Assisi Szent Ferenc életrajza (Budapest 1942) ...Szentföldi Ferencrendi zárda. Kiadói kartonálásban, jó állapotban
16092.

Szent Bonaventura: Szent a szentről. Assisi Szent Ferenc életrajza (Budapest 1942) ...Szentföldi Ferencrendi zárda. Kiadói kartonálásban, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse