Keramiken

Zahl der Lose: 38

Gorka Géza (1894-1971): Figurális art deco váza, festett repesztett mázzal, jelzett (Nógrádverőce), restaurált, d:13 cm, m:15,5 cm
11054.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Komlós udvarló cipőpucoló inas, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11055.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
Komlós ülő akt, zöld mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:18 cm
11056.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
10
Komlós csónaképítő fiúcska, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró máz lepattanással, m:19 cm, h:32 cm
11057.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő kislányok. Kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m: 9 cm
11058.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1900 egzotikus pár ( 2db büszt), festett terrakotta, jelzett (depose), hibátlan, m: 37 cm (2×)/ Teracotta orientalist male and female bust, hand painted, depose sign, good condition, h:37 cm
11059.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzett retro iparművész mázas váza, apró lepattanással, m: 29 cm
11060.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jelzett (LK) kézzel festett figura, hibátlan, m:16 cm
11061.

Rufpreis:
2 400 HUF
11062.

Rufpreis:
3 000 HUF
Anya gyermekével. jelzés nélküli mázas kerámia. 24x9 cm
11063.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Vaskohászati Szakosztály Budapesti Helyi Szervezete, ezredforduló feliratú mázas kerámia emlékkorsó címerrel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7 cm, m: 14,5 cm
11064.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kocsis Erzsébet (?-?): Figura, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm
11065.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF