Kocsis Erzsébet (?-?): Figura, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~100007/Kocsis-Erzsebet--Figura-mazas-keramia-jelzett-apro-kopasokkal-m-26-cm~II1635709
1635709
11065
306
Art-ceramics
Beschreibung: Kocsis Erzsébet (?-?): Figura, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm
: vörös_iván