Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 51

Ollendorff H. G.: Franczia nyelvtan. Ollendorff H. G. uj rendszere, mely szerint mindenki egy nyelvet hat hónap alatt irni és beszélni megtanulhat. A francia nyelvtanuláshoz alkalmazva magán- és nyilvános tanításra. Átdolgozoták Salamin testvérek. Pest, 1871, Lauffer Vilmos. Második javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal, egykorú bejelölésekkel, francia és magyar nyelven.
15587.

Rufpreis:
5 000 HUF
15588.

Rufpreis:
5 000 HUF
A politikai filozófiai története I-II. Szerk.: Leo Strauss és Joseph Cropsey. Fordította: Berényi Gábor, Greskovits Endre, Keszthelyi András, Seres Iván. Bp., 1994, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15589.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15590.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
15591.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15592.

Rufpreis:
3 000 HUF
15593.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Vandervelde Emil: A kollektivizmus és az ipar evoluciója. Fordították: Dr. Wildner Ödön és Zalai Béla. Bp., 1908, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, néhány ceruzás aláhúzással.
15594.

Rufpreis:
1 600 HUF
15595.

Rufpreis:
5 000 HUF
15596.

Rufpreis:
3 000 HUF
15597.

Rufpreis:
3 000 HUF
15598.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF