Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar és német rész, német és magyar rész. (Egybekötve)Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 408+368 p. Átkötött modern félműbőr-kötés, kopottas borítóval.