15587.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ollendorff H. G.: Franczia nyelvtan. Ollendorff H. G. uj rendszere, mely szerint mindenki egy nyelvet hat hónap alatt irni és beszélni megtanulhat. A francia nyelvtanuláshoz alkalmazva magán- és nyilvános tanításra. Átdolgozoták Salamin testvérek. Pest, 1871, Lauffer Vilmos. Második javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal, egykorú bejelölésekkel, francia és magyar nyelven.