Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 150

Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, und Salzburg. Ober-, und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Leipzig, 1908, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, és kötéssel, német nyelven./ Linen-binding, with damaged spine and binding, in German language.
15024.

Rufpreis:
1 600 HUF
Budapesti útmutató. Szerk.: Király Elemér. Bp., 1964, Panoráma. Kiadói nylon-kötés, Budapest kihajtható közlekedési térképével.
15025.

Rufpreis:
1 000 HUF
15026.

Rufpreis:
6 000 HUF
15027.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15028.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1911, Verlag von Karl Baedeker, XLII+583 p. 34. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a gerince kissé sérült, egy kihajtható illusztráció szakadt, néhány kihajtható lap széle gyűrött. / Cloth binding, in german language. The spine little bit damaged, one illustation damaged.
15029.

Rufpreis:
1 600 HUF
15030.

Rufpreis:
1 800 HUF
15031.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nikoláj Lebedjev: A föld meghódítása. A földrajzi felfedezések és utazások népszerű története. II. kötet: Újkor (XVI-XVIII. század.) Az orosz eredetiből fordította Dr. Kiss Dezső. Bp., é.n. (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
15032.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15033.

Rufpreis:
1 200 HUF
Erzsébetváros 125 éve. Erzsébetvárosi füzetek. Szerk.: Dancs István. Bp.,1997, Madách Imre Gimnázium. Kiadói papírkötés.
15034.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ludwig Finckh: Der Bodensee. Bielefeld-Leipzig, 1931, Velhagen&Klasing. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF