Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 150

Közcsend, és közbátorság. Budán, Pesten és Óbudán 1848-1849-ben. Válogatta Czaga Viktória és Jancsó Éva. A jegyzeteket összeállította Czaga Viktoria. A névmutatót készítette Jancsó Éva. Budapest Történetének Forrásai. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15012.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dankó Imre: Opuscula Ethnographica. Válogatott tanulmányok. Válogatott tanulmányok. Debrecen, 1977, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, német nyelvű összefoglalóval.
15013.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképpel illusztrált, litho védőlappal, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15014.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Könczei Csilla: Kulturális identitás, rítus, reprezentáció a Brassó megyei Háromfaluban. A borica. Kolozsvár, 2009, Kriterion-Kriza János Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, táncírásmellékletekkel illusztrálva.
15015.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Bp., 1908, Révai. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15016.

Rufpreis:
2 000 HUF
15017.

Rufpreis:
3 000 HUF
A győri tűzoltóság története képekben. 1870-2005. Győr, 2005, Győr Megyei Jogú Város Tűzoltósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15018.

Rufpreis:
3 000 HUF
Boér Jenő: Olaszországi utam. Bp., 1928, Életiskola. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15019.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Nádor Jenő: Tessedik Sámuel. Az ország papja Szarvason. Bp., 1940, Luther-Társaság. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerinc alján. Harmati Béla ev. lelkész, teológia tanár, ev. püspök, Ősagárd névbejegyzésével.
15020.

Rufpreis:
4 000 HUF
Makkai László: Erdélyi városok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, belül jó állapotban.
15021.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Bp., 1974, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15022.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Sárréti Írások 3. Néprajzi és helytörténeti antológia. Szerk.: Miklya Jenő. Szeghalom, 1988, Sárréti Múzeum Baráti Kör-Szeghalom-Soros Alapítvány. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15023.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF