15014.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképpel illusztrált, litho védőlappal, gerincnél sérült, kopottas állapotban.