15026.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.