Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

15987.

Rufpreis:
1 600 HUF
15988.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, Jókai Mór könyvei, 3 db:  Egy játékos, aki nyer I-II. A Fránya Hadnagy. Bp., é.n, Révai. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítókkal, az egyik elülső kötéstáblája kissé sérült.
15989.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötés.
15990.

Rufpreis:
800 HUF
Tersánszky J. Jenő: A félbolond. Nagybányai művészek rajzaival. Budapest, é.n., Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötésben.
15991.

Rufpreis:
1 200 HUF
Pálosy Éva: A hat leány villája. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15992.

Rufpreis:
1 400 HUF
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15993.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes régi ponyvaregény tétel: Milliók Könyve, Vasárnapi Regények, Színes Regénytár Királyhegyi Pál, Mikes György, Anny Wothe, Lola Stein, stb., 12 db, vegyes állapotban
15994.

Rufpreis:
2 400 HUF
6 db könyv-Fagyöngy. Bp., Révai; Wilder Thornton: Szent Lajos király hídja. Bp., Révai; Zilahy Lajos: Valamit visz a víz. Bp., Athenaeum; Tóth Endre: Örökké viharban. Debrecen, Csokonai; Györffy István: Nagykunsági krónika. Bp., 1941, Turul; Petőfi össze költeményei. Kötetenként változó, általában rossz állapotban.
15995.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyv tétel: Karinthy Frigyes: Budapesti emlék; Maupassant: A mi szívünk; Váci Mihály: A sokaság fia; A felszabadulás krónikája. Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15996.

Rufpreis:
1 200 HUF
15997.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
P. Szathmáry Károly: Az emberi mívelődés története. 3. köt.: Új-kor. Bp., 1882, Tettey Nándor. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15998.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF