Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

Keresztury Dezső, Vécsey Jenő, Falvy Zoltán: A magyar zenetörténet képeskönyve. Bp., 1960, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, pár helyen beragasztással, volt könyvtári példány.
15962.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagy Lajos - K. Nagy Dezső - Suba Lajos: Strófák. Zilah, 1908, Szövetség. Kicsit laza vászonkötésben, a címlap elválik, egyébként jó állapotban.
15963.

Rufpreis:
1 600 HUF
15964.

Rufpreis:
2 000 HUF
15965.

Rufpreis:
1 000 HUF
15966.

Rufpreis:
800 HUF
15967.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szepessy Anna, Ernst Häckel: Ich lerne deutsch. Deutsches ABC und Lesebuch für ungarische Kinder. (Magyar gyermekek ábécés- és olvasókönyve.) Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, német nyelven.
15968.

Rufpreis:
1 600 HUF
Költők albuma. Összeáll.: Radó Antal. 3. kiad. Bp., é. n., Lampel. Kopott, javított gerincű díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15969.

Rufpreis:
1 200 HUF
15970.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szamota-Zolnai: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1902, Hornyánszky. Reprint! Kiadói műbér kötés, jó állapotban.
15971.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pásztor Béla - Weöres Sándor: Holdaskönyv. Gaál József rajzaival. 2004, Arcus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, 600/442. számozott példány, jó állapotban.
15972.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Jókai Mór 4 db regénye (A két Trenk; Egy játékos, aki nyer; Fekete vér; Minden poklon keresztül) 8 kötetben, díszes vászonkötésben, példányonként változó állapotban.
15973.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF