Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

Népiskolai olvasókönyv katholikus leányiskolák számára. Szerk.: Schultz Imre. III. rész: A negyedik osztály számára. Pozsony-Bp.,1896, Stampfel Károly. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
15890.

Rufpreis:
1 200 HUF
Frank L. Baum: Oz. A csodák csodája. Róna Emy rajzaival. Fordította Beöthy Lydia. Bp., é.n., Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, laza,sérült fűzéssel, kijáró lapokkal (69-76., 129-44.), a 69/70. oldalnál a lap kissé szakadt
15891.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével.Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, kopottas gerinccel, kijáró lapokkal, hiányzó elülső szennylappal.
15892.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Jókai Mór: Csataképek a magyar szabadságharcból. Kimnach László rajzai után készült fametszetekkel. Bp., 1898, Franklin. Hatodik, illusztrált kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült fűzéssel, a hátsó szennylap kijár, számos kijáró lappal.
15893.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Magyar írók levelei. (XV.-XX. század.) Összeállította: Fábián István. A tanítás problémái 21. Bp.,1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, javított gerinccel, kopottas borítóval.
15894.

Rufpreis:
1 200 HUF
Betűország harmadik virágos kertje+Betűország negyedik virágos kertje. (Egybekötve.) Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 167+2185. Átkötött papírkötés, egybekötve, a negyedik kötet borítóját bekötötték, kiszínezett rajzokkal, a harmadik kötet 167. oldala foltos, javított, a negyedik kötet címoldala javított.
15895.

Rufpreis:
1 200 HUF
Komjáthy István: Botond. Ezer év mondáiból s történeteiből. Reich Károly rajzaival. Bp.,1956, Magvető. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
15896.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rákosi Viktor: Egy tutaj története. Bp., é. n., Lampel. Vászonkötésben, karton védőtokkal, jó állapotban.
15897.

Rufpreis:
1 400 HUF
15898.

Rufpreis:
1 600 HUF
A magyar nép könyvtára.1-9. köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Kissé megviselt félvászon kötésben.
15899.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kállai Ernő: Mednyánszky László, 1943 / Cézanne és a XX. század művészete, [1944] / Picasso, 1948. Bp., 2003, Argumentum - MTA MKI (Összegyűjtött írások 8.). Papírkötésben, jó állapotban.
15900.

Rufpreis:
2 000 HUF
Beaton, M. C.: Agatha Raisin és a gyilkos lekvár. 2016, Erawan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15901.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF