Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

Ámon Ágnes: Állatok háborúja. Bp., é. n., Forrás. Kissé megviselt papírkötésben.
15974.

Rufpreis:
5 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Bp., é. n., Légrády. Elváló díszes bőrkötésben.
15975.

Rufpreis:
1 000 HUF
Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll.: Szabó Lőrinc. Bp., [1927], Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15976.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nast, Clara: Csöppike az iskolában. Bp., 1930, Nova. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
15977.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kis könyv tétel (4 db): LAme Francaise. 1932.; Dr. Gustavus Thirring: Guide to Budapest. Bp., 1932; Kőhalmi Béla: Családi kis lexikon. Bp., 1942; Blaskó Mária: Ezüstcsokor. Bp., Szívgárda; általában jó állapotban.
15978.

Kis könyv tétel (4 db): L'Ame Francaise. 1932.; Dr. Gustavus Thirring: Guide to Budapest. Bp., 1932; Kőhalmi Béla: Családi kis lexikon. Bp., 1942; Blaskó Mária: Ezüstcsokor. Bp., Szívgárda; általában jó állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition
15979.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition
15980.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai / A kis prímás. Bp., 1894, Révai. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15981.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes könyv tétel-Gergely Márta: Én, Máthé Erzsébet; Kelemen Attila: Kutyás könyv; T. Kovács Hermin: A zöld selyemruha, Eötvös Károly: Magyar alakok; Marlitt: A Schilling-udvarban; Csathó Kálmán: Ezernyolcszázhuszonöt. Andai Ernő: Nyári kaland; Innocent Ernő: Fekete púder; Ifj. Krúdy Gyula: Túry Gida két asszonya. D. Hegyháti Judit: Erdei bál. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
15983.

Rufpreis:
1 400 HUF
15984.

Rufpreis:
1 200 HUF
János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötés,
15985.

Rufpreis:
800 HUF
Mikszáth Kálmán(szerk.): Almanach az 1904. szökőévre. Egyetemes Regénytár. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15986.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF