Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

Kundt Ernő: Lenau és a természet. Bp., 1908, Szerzői kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
16119.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16120.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16121.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Jean Webster: A kismama. Fordította Nyireő Éva. A szerző rajzaival. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti rajzokkal illusztrálva.
16122.

Rufpreis:
1 400 HUF
16123.

Rufpreis:
1 200 HUF
16124.

Rufpreis:
2 000 HUF
16125.

Rufpreis:
1 600 HUF
16126.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16127.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Csoóri Sándor: Nappali hold. Bp., 1991. Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16128.

Rufpreis:
1 000 HUF
Janikovszky Éva: De szép az élet! Réber László rajzaival. Bp.,2004, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16129.

Rufpreis:
800 HUF
Tersánszky J. Jenő: Legenda a nyúlpaprikásról. Dante Új Könyvtár. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
16130.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF