Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

15842.

Rufpreis:
3 000 HUF
15843.

Rufpreis:
3 000 HUF
Faylné Hentaller Mária: Árva Margit. Bp.,1915, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt, hiányos, elülső szennylappal, és címlappal, kijáró lapokkal (80-97. oldalak között.)
15844.

Rufpreis:
1 800 HUF
15845.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15846.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Tasnádi Éva: Egy vidám nyár története. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1962, Minerva. Kiadói kopottas illusztrált haránt alakú félvászon-kötés.
15847.

Rufpreis:
2 000 HUF
15848.

Rufpreis:
3 000 HUF
15849.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Bp., 1893, Révai. Érdekes ex librisszel. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15850.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Nógrády László: A mese. I. kötet. Gyermektanulmányi könyvtár. Bp., 1917, Magyar Gyermektanulmányi Társaság, XI+232+XXXII p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Felvágatlan példány.
15851.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tormay Cecile: A régi ház. Tormay Cecile művei II. kötet. Budapest, 1939, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15852.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Marryat, [Frederick]: Rüstig Zsigmond a brémai kormányos. Új Robinson. Bp., é. n., Afra Könyvforgalmi Rt. Gyűrű Géza (?-?) belgyógyász bélyegzőjével, ajándékozási sorokkal. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15853.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF