Zahl der Lose: 422

15781.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15782.

Rufpreis:
8 000 HUF
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A Zenetanárok Orsz. Egylete zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15783.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Statistikai közlemények. 5. köt. Pest, 1863, Eggenberger. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15784.

Rufpreis:
6 000 HUF
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Korabeli papírkötésben, javított gerinccel. Gárdonyi Andor ex librisével. Számozatlan példány, a szerző és az illusztrátor aláírásával!
15785.

Rufpreis:
8 000 HUF
15786.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Müller Lajos: A római index nevezetesebb tiltott könyveinek jegyzéke. Bp., 1932, Magyar Kultúra (Katolikus Kultúrkönyvtár 7.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15787.

Rufpreis:
4 000 HUF
Illyés Gyula: Franciaországi változatok. Bp., 1947, Nyugat. Kiadói papírkötés, viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás.
15788.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15789.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Farkas István: A levegő titánjai. Bp., Centrum Kiadóvállalat Rt. Félvászon kötés, jó állapotban.
15790.

Rufpreis:
5 000 HUF
15791.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben.
15792.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF