15791.
302. Gelaufene Fernauktion
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő úr viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1903, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, kissé kopottas borítóval, a fűzés a 2/3. oldalnál laza, kissé sérült.