15786.
302. Gelaufene Fernauktion
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
József Jolán: A város peremén. A cÃmlapot Szecskó Tamás, az illusztrációkat Reich Károly rajzolta. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, hiányzó szennylappal, de belül jó állapotban.