Militaria

Zahl der Lose: 25

1898. Ezüst Jubileumi Udvari Érem katonáknak kitüntetés öntött 1848-1898 évszámos fémpántja T:2
31015.

1898. "Ezüst Jubileumi Udvari Érem katonáknak" kitüntetés öntött "1848-1898" évszámos fémpántja T:2

Rufpreis:
800 HUF
11
31016.

Rufpreis:
8 000 HUF
31017.

Rufpreis:
1 600 HUF
1914-1918. Országos Frontharcos Szövetség jelvénye T:2 cserélt tű, forrasztásnyom Hungary 1914-1918. Hungarian Front Fighters Association badge C:XF replaced needle, soldering mark
31018.

1914-1918. "Országos Frontharcos Szövetség" jelvénye T:2 cserélt tű, forrasztásnyom Hungary 1914-1918. "Hungarian Front Fighters Association" badge C:XF replaced needle, soldering mark

Rufpreis:
1 600 HUF
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2,2- Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon C:XF,VF NMK 246.
31019.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2,2- Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with ribbon C:XF,VF NMK 246.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
1916. Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján modern hadifém mellszalagon T:2  Hungary 1916. Iron Merit Cross on a war ribbon modern war metal decoration with ribbon C:XF
31020.

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" modern hadifém mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" modern war metal decoration with ribbon C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
26
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- kis ph., ü.  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF small edge error, ding  NMK: 306.
31021.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- kis ph., ü. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF small edge error, ding NMK: 306.

Rufpreis:
3 000 HUF
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés, modern mellszalaggal, BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2- aranyozás kopott Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords gilt bronze decoration with modern ribbon, and BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:VF worn gilding NMK 326.
31022.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés, modern mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2- aranyozás kopott Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration with modern ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:VF worn gilding NMK 326.

Rufpreis:
6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 38. Roham Zászlóalj Zn jelvény (28x39mm) T:2- tűhiány, ly. Austro-Hungarian Monarchy 1917. 38th Assault Battalion Zn badge (28x39mm) C:VF missing needle, hole
31023.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "38. Roham Zászlóalj" Zn jelvény (28x39mm) T:2- tűhiány, ly. Austro-Hungarian Monarchy 1917. "38th Assault Battalion" Zn badge (28x39mm) C:VF missing needle, hole

Rufpreis:
1 000 HUF
1921-1929. Lajtabánsági Emlékérem (Prónay kitüntetés), mellszalag nélkül, hátoldalán 572 sorszámmal (35mm) T:2- forrasztott fül R! Hungary 1921-1929. Commemorative Medal of Lajtabánság (Prónay decoration) without ribbon, and with 572 number on reverse (35mm) C:VF soldered ear R!
31024.

1921-1929. "Lajtabánsági Emlékérem" (Prónay kitüntetés), mellszalag nélkül, hátoldalán "572" sorszámmal (35mm) T:2- forrasztott fül R! Hungary 1921-1929. "Commemorative Medal of Lajtabánság" (Prónay decoration) without ribbon, and with "572" number on reverse (35mm) C:VF soldered ear R!

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel (57x37mm) T:1- Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. (57x37mm) C:AU NMK 334.
31025.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (57x37mm) T:1- Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (57x37mm) C:AU NMK 334.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
9
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal without ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF
31026.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF