Militaria

Zahl der Lose: 25

31027.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36. gyártói jelzéssel (53x43mm) T:2 zománchibák  Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge with makers mark MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36 (53x43mm) C:XF enamel errors Sallay 1/a.
31028.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36." gyártói jelzéssel (53x43mm) T:2 zománchibák Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge with makers mark "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36" (53x43mm) C:XF enamel errors Sallay 1/a.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
31029.

Rufpreis:
2 000 HUF
1942. Fém Levente jelvény márványlapon (67x73mm) T:2
31030.

Rufpreis:
1 000 HUF
20
1949. MHK (Munkára Harcra Kész) fém jelvény (32mm) + ~1940-1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (35mm) + Vörös csillagot, harckocsit és rakétát ábrázoló aranyozott, festett fém kitűző (26mm) T:2,2-
31031.

1949. "MHK (Munkára Harcra Kész)" fém jelvény (32mm) + ~1940-1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (35mm) + Vörös csillagot, harckocsit és rakétát ábrázoló aranyozott, festett fém kitűző (26mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1950. Rákosi Kiváló Híradós zománcozott, aranyozott fém jelvény, függőleges pántokkal (41mm) T:2 kis zománchiba Hungary ~1950. Excellent Signal Troop (Rákosi era) enamelled and gold plated badge with vertical strap (41mm) C:XF small enamell error
31032.

~1950. "Rákosi Kiváló Híradós" zománcozott, aranyozott fém jelvény, függőleges pántokkal (41mm) T:2 kis zománchiba Hungary ~1950. "Excellent Signal Troop (Rákosi era)" enamelled and gold plated badge with vertical strap (41mm) C:XF small enamell error

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br érem kopottas mellszalaggal (38mm) T:2  NMK.: 701.
31033.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem kopottas mellszalaggal (38mm) T:2 NMK.: 701.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. 12db-os Magyar Néphadsereg tétel, benne csak különféle jelvények, közte Kiváló Katona - 1 + Kiváló Rajparancsnok - 1 + Kiváló Szakaszparancsnok - 1 + Kiváló Szakaszparancsnok - 1 + Élenjáró Katona - 1 + Élenjáró Szakaszparancsnok - 1 + Kiváló Századparancsnok + Élenjáró Zászlóaljparancsnok - 1 mind zománcozott fém sapkajelvény T:1-,2
31034.

~1970-1980. 12db-os Magyar Néphadsereg tétel, benne csak különféle jelvények, közte "Kiváló Katona - 1" + "Kiváló Rajparancsnok - 1" + "Kiváló Szakaszparancsnok - 1" + "Kiváló Szakaszparancsnok - 1" + "Élenjáró Katona - 1" + "Élenjáró Szakaszparancsnok - 1" + "Kiváló Századparancsnok" + "Élenjáró Zászlóaljparancsnok - 1" mind zománcozott fém sapkajelvény T:1-,2

Rufpreis:
1 200 HUF
Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál 1915-1918 mellszalaggal T:2 Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt Br medal on wartime ribbon C:XF
31035.

Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" mellszalaggal T:2 Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt Br medal on wartime ribbon C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Németország / Weimari Köztársaság 1921. Német Háborús Emékérem aranyozott Br érem mellszalagon (32mm) T:2 Germany / Weimar Republic 1921. German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour gold plated Br medal with ribbon (32mm) C:XF
31036.

Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emékérem" aranyozott Br érem mellszalagon (32mm) T:2 Germany / Weimar Republic 1921. "German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour" gold plated Br medal with ribbon (32mm) C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
20
Szerbia 1912. Első Balkán-háború Emlékérem aranyozott Br emlékérem mellszalag nélkül T:2- patina Serbia 1912. Commemorative Medal for the First Balkan War gilt Br medal without ribbon C:VF patina
31037.

Szerbia 1912. "Első Balkán-háború Emlékérem" aranyozott Br emlékérem mellszalag nélkül T:2- patina Serbia 1912. "Commemorative Medal for the First Balkan War" gilt Br medal without ribbon C:VF patina

Rufpreis:
1 000 HUF
7db-os vegyes magyar és külföldi kis militária tétel, benne 1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül, Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés, fül nélkül, valamint 2db replika kitüntetés (II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, III. osztályú katonai Tiszviselői Szolgálati Jel) T:2,2-  7pcs of various military decorations and badges, including Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon, Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, without ear, also 2pcs of replica decorations (Silver Gallantry Medal, IInd Class, Military Long Service Cross for Officers 3rd Class) C:XF,VF
31038.

7db-os vegyes magyar és külföldi kis militária tétel, benne 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül, Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés, fül nélkül, valamint 2db replika kitüntetés (II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, III. osztályú katonai Tiszviselői Szolgálati Jel) T:2,2- 7pcs of various military decorations and badges, including Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon, Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, without ear, also 2pcs of replica decorations (Silver Gallantry Medal, IInd Class, Military Long Service Cross for Officers 3rd Class) C:XF,VF

Rufpreis:
1 400 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF