1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés, modern mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2- aranyozás kopott
Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration with modern ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:VF worn gilding
NMK 326.