https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 16

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 kis ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF small edge error NMK: 133.
31035.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 kis ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF small edge error NMK: 133.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.
31036.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Viribus Unitis Br propaganda érem (22mm) T:2
31037.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Viribus Unitis" Br propaganda érem (22mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés nem eredeti mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with not original ribbon, with makers mark on edge C:XF NMK 295.
31038.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés nem eredeti mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with not original ribbon, with makers mark on edge C:XF NMK 295.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
6
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. Upper Hungary Medal Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 310., 427.
31039.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 310., 427.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
2
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:XF
31040.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
~1940. Repülőtiszti tőrt formázó jelvény Br jelvény függőleges tűvel (73x23mm) T:2
31041.

~1940. "Repülőtiszti tőrt formázó jelvény" Br jelvény függőleges tűvel (73x23mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
18
1949. MHK (Munkára Harcra Kész) fém jelvény (32mm) + ~1940-1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (35mm) + Vörös csillagot, harckocsit és rakétát ábrázoló aranyozott, festett fém kitűző (26mm) T:2,2-
31042.

1949. "MHK (Munkára Harcra Kész)" fém jelvény (32mm) + ~1940-1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (35mm) + Vörös csillagot, harckocsit és rakétát ábrázoló aranyozott, festett fém kitűző (26mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
~1960. A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1
31043.

~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
~1960. Zrínyi Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény T:2
31044.

~1960. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1975. Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. First class pilot badge with golden wreath, hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
31045.

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
15
~1997. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott 476-os sorszámmal + ~1997. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1
31046.

~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott "476"-os sorszámmal + ~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
6

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse