Militaria

Zahl der Lose: 16

2002. Szolgálati Érdemjel arany fokozata zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. Distinction for Service of Merit, 1st Grade enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + Distinction for Service of Merit, 2nd Grade enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.
31047.

Rufpreis:
5 000 HUF
DN Honvédségért Br emlékplakett eredeti dísztokban (80mm) T:1
31048.

DN "Honvédségért" Br emlékplakett eredeti dísztokban (80mm) T:1

Rufpreis:
2 000 HUF
Ausztria DN Osztrák Szövetségi Hadsereg aranyozott fém emlékplakett (60mm) T:2  Austria ND Österreichisches Bundesheer gold plated metal commemorative plaque (60mm) C:XF
31049.

Ausztria DN "Osztrák Szövetségi Hadsereg" aranyozott fém emlékplakett (60mm) T:2 Austria ND "Österreichisches Bundesheer" gold plated metal commemorative plaque (60mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
5db-os vegyes, főként szovjet militária jelvény és felvarró tétel, közte Curtiss P-40E - U.S. Army Air Force jelvény + modern szovjet légierő pilóta felvarró + 1956-1991 Déli Hadsereg Csoport Veterán Kitüntetés szovjet aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:1-,2 5pcs of various, mainly Soviet military badges, including Curtiss P-40E - U.S. Army Air Force badge + modern Soviet air force pilot patch + 1956-1991 Southern Army Group Veteran Medal Soviet gold plated, enamelled metal decoration C:AU,XF
31050.

5db-os vegyes, főként szovjet militária jelvény és felvarró tétel, közte "Curtiss P-40E - U.S. Army Air Force" jelvény + modern szovjet légierő pilóta felvarró + "1956-1991 Déli Hadsereg Csoport Veterán Kitüntetés" szovjet aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:1-,2 5pcs of various, mainly Soviet military badges, including "Curtiss P-40E - U.S. Army Air Force" badge + modern Soviet air force pilot patch + "1956-1991 Southern Army Group Veteran Medal" Soviet gold plated, enamelled metal decoration C:AU,XF

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF