Zahl der Lose: 444

15806.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ifj. Hegedűs Sándor két munkája egybekötve:  A szerelem nevében és egyéb elbeszélések. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.  Bakony. Színmű 1 felvonásban. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva.  Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15807.

Rufpreis:
2 000 HUF
15808.

Rufpreis:
800 HUF
15809.

Rufpreis:
2 000 HUF
P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Árva királyfi trilógia I. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Bp.,(1926), Pallas. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, kopottas, sérült borítóval, kissé kopottas gerinccel, a szennylap, előzéklap, a címoldal, és az azt követő oldal kissé szakadt.
15810.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15811.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Ifj. Hegedüs Sándor: Lángelmék árnyékában. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány. Jó állapotban.
15812.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ifj. Hegedűs Sándor: Az aranynap hazája. Bp., 1917, Singer és Wolfner. Átkötött egészvászon-kötésben, ex libris-szel. Ifj. Hegedűs Sándor: A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva (1917.) Jó állapotban.
15813.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ifj. Hegedűs Sándor: A pézsmaszagu ember. Bp., (1918), Singer és Wolfner. Átkötött egészvászon-kötésben, beragasztott újság-cikkel a könyvről, ex libris-szel. Ifj. Hegedűs Sándor: A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva (1918.) Jó állapotban.
15814.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jeszenszkyné T. Irén: Ahol a szívek találkoznak. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.
15815.

Rufpreis:
1 000 HUF
Laczkó Márta: Diáklányok. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.
15816.

Rufpreis:
1 000 HUF
A. Verley: Egy dacos kislány története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
15817.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF