Zahl der Lose: 444

Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15950.

Rufpreis:
1 800 HUF
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers 1939-1945. Bp., Magyar Téka, 1945. Papírkötésben, jó állapotban.
15951.

Rufpreis:
2 000 HUF
Karinthy Frigyes: Ballada a néma férfiakról. Az emberke tragédiája. Bp., é.n., 1946, Athenaeum, Uj Idők Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.
15952.

Rufpreis:
800 HUF
Schultz F.: Latin synomyikája. Középiskolák használatára. Magyarította Lévay István. Bp., 1876, Lampel R., 348 p. Korabeli félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissl kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
15953.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15954.

Rufpreis:
1 400 HUF
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15955.

Rufpreis:
1 800 HUF
15956.

Rufpreis:
2 000 HUF
15957.

Rufpreis:
2 000 HUF
Francis Brett-Young: Med. univ. Dr. Bradley. Fordította Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15958.

Rufpreis:
1 000 HUF
Veres Péter. Számadás. Bp., 1948, Püski. Kiadói félvászon-kötés.
15959.

Rufpreis:
1 000 HUF
15960.

Rufpreis:
2 000 HUF
15961.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF