https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Zahl der Lose: 444

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.
15962.

Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
15963.

Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.
15964.

Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Szegedi István: Boldogság elé. Uj versek. Bp., 1921, Pfeifer F. biz. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
15965.

Szegedi István: Boldogság elé. Uj versek. Bp., 1921, Pfeifer F. biz. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
15966.

Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
15967.

George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. kötet. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, foltos, szakadozott kiadói papírborítóban. Csak III. kötet. Első kiadás.
15968.

Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. kötet. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, foltos, szakadozott kiadói papírborítóban. Csak III. kötet. Első kiadás.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp. 1943.) Athenaeum. 90 l. 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. Aláírt, számozott (83 sz.) példány. Kiadói illusztrált félvászon kötésben....
15969.

Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp. 1943.) Athenaeum. 90 l. 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. Aláírt, számozott (83 sz.) példány. Kiadói illusztrált félvászon kötésben....

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Augustino Lehmkuhl: Compendium Theologiae Moralis. Freiburg, 1886, Herder. Átkötött picit kopott félvászon kötés, latin nyelven. / Half-linen-binding, in latin language.
15970.

Augustino Lehmkuhl: Compendium Theologiae Moralis. Freiburg, 1886, Herder. Átkötött picit kopott félvászon kötés, latin nyelven. / Half-linen-binding, in latin language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.
15971.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.
15972.

Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.
15973.

Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse