Zahl der Lose: 444

Lambrecht Kálmán: Hermann Ottó élete. Budapest, é. n., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopottas félvászon kötésben.
15830.

Rufpreis:
1 000 HUF
15831.

Rufpreis:
6 000 HUF
Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15832.

Rufpreis:
1 000 HUF
Münchhausen. Az igazmondó német báró csodálatos kalandjai. A magyar ifjúságnak elmeséli Gaal Mózes. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata, 152 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, a borító illusztrációján kopás nyomokkal, a borító háta kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
15833.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15834.

Rufpreis:
1 600 HUF
1991 Könyv az irodalomért. Az ünnepi könyvhét sorszámozott kiadványa. 647/1000. Benne 9 iró saját kezű aláírásával: Faludy György, Sütő András, Tandori Dezső és mások. Spirálfűzött papírkötésben. 184p.
15835.

Rufpreis:
3 000 HUF
15836.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
15837.

Rufpreis:
3 000 HUF
15838.

Rufpreis:
6 000 HUF
15839.

Rufpreis:
2 000 HUF
15840.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15841.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF