Werbőczy István Hármaskönyve. Szerk.: Kolosvári Sándor, Óvári Kelemen. Bp., 1897, Franklin - Révai (Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici). Kicsit kopott, egy helyütt kissé elváló, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. IV. kötet. 1888-1895-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kopottas borítóval.
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. II. kötet. 1874-1880-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kissé kopottas borítóval.
A Magyar Törvénytár betűrendes tárgymutatója 1000-1902. Készítette Dr. Márkus Dezső. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítója kopottas, ex libris-szel.
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. V. kötet. 1895-1907-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kissé kopottas borítóval.
1000-1526. évi törvényczikkek. Szerk.: Kolosvári Sándor, Nagy Gyula, Óvári Kelemen. Bp., 1899, Franklin - Révai (Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Házasságkötés előtti kötelező orvosi vizsgálat. Szerk.: Dr. Melly József, Dr. Székely Miklós. Bp., 1942, Fővárosi Könyvkiadó Kft., 143 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
Boda Gyula dr., Vincenti Gusztáv dr.: A Jogi Hírlap Döntvénytára 1936 IX. 1.- 1939 IX. 1. Magánjog. Kissé foltos egészvászon kötésben. Budapest, 1939 Jogi Hírlap.