2 000 HUF
1000-1526. évi törvényczikkek. Szerk.: Kolosvári Sándor, Nagy Gyula, Óvári Kelemen. Bp., 1899, Franklin - Révai (Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici). Kicsit kopott, dÃszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.