A Magyar Törvénytár betűrendes tárgymutatója 1000-1902. Készítette Dr. Márkus Dezső. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítója kopottas, ex libris-szel.