Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 20

Amerikai Egyesült Államok DN Washington D.C. Br emlékérem (29mm) T:2 USA ND Washington D.C. Br commemorative medallion (29mm) C:XF
30897.

Amerikai Egyesült Államok DN "Washington D.C." Br emlékérem (29mm) T:2 USA ND "Washington D.C." Br commemorative medallion (29mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok / Texas DN Oso Naval Lodge #1282, AF & AM - Corpus Christi, Texas szabadkőműves, aranyozott fém emlékérem (31,5mm) T:2 USA / Texas ND Oso Naval Lodge #1282, AF & AM - Corpus Christi, Texas freemasonry, gold plated metal commemorative medal (31,5mm) C:XF
30898.

Amerikai Egyesült Államok / Texas DN "Oso Naval Lodge #1282, AF & AM - Corpus Christi, Texas" szabadkőműves, aranyozott fém emlékérem (31,5mm) T:2 USA / Texas ND "Oso Naval Lodge #1282, AF & AM - Corpus Christi, Texas" freemasonry, gold plated metal commemorative medal (31,5mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
14
Csehszlovákia 1935. Tomáš G. Masaryk / Na Pamět 85. Narozenin Prvního Presidenta Republiky (A Csehszlovák Köztársaság első elnökének 85. születésnapja emlékére) Br emlékérem. Szign.: Otakar Španiel (1881-1955) (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. Tomáš G. Masaryk / Na Pamět 85. Narozenin Prvního Presidenta Republiky (to remembrance the 85th birthday of the first president of the Czechoslovak Republic) Br commemorative medal. Sign.: Otakar Španiel (1881-1955) (50mm) C:XF
30899.

Csehszlovákia 1935. "Tomáš G. Masaryk / Na Pamět 85. Narozenin Prvního Presidenta Republiky (A Csehszlovák Köztársaság első elnökének 85. születésnapja emlékére)" Br emlékérem. Szign.: Otakar Španiel (1881-1955) (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. "Tomáš G. Masaryk / Na Pamět 85. Narozenin Prvního Presidenta Republiky (to remembrance the 85th birthday of the first president of the Czechoslovak Republic)" Br commemorative medal. Sign.: Otakar Španiel (1881-1955) (50mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Franciaország ~1889. Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de lAscension (Az Eiffel-torony csúcsa - A felépítés emlékérme) jelzett Br emlékérem. Szign.: CAM(?) (40,5mm) T:1-,2 France ~1889. Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de lAscension (Top of the Eiffel Tower - Souvenir of the Ascent) hallmarked Br commemorative medal. Sign.: CAM(?) (40,5mm) C:AU,XF
30900.

Franciaország ~1889. "Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de l'Ascension (Az Eiffel-torony csúcsa - A felépítés emlékérme)" jelzett Br emlékérem. Szign.: CAM(?) (40,5mm) T:1-,2 France ~1889. "Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de l'Ascension (Top of the Eiffel Tower - Souvenir of the Ascent)" hallmarked Br commemorative medal. Sign.: CAM(?) (40,5mm) C:AU,XF

Rufpreis:
3 000 HUF
Franciaország 1900. Monnaie de Paris párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1- France 1900. Monnaie de Paris coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU
30901.

Franciaország 1900. "Monnaie de Paris" párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1- France 1900. "Monnaie de Paris" coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Kanada 1966. Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) T:2  Canada 1966. Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered Br commemorative medallion in original case. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) C:XF
30902.

Kanada 1966. "Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) T:2 Canada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Kanada 1967. A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által Cu-Ni-Zn emlékérem 2db klf kiadásban (36mm) T:1- Canada 1967. Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada 2pcs of diff Cu-Ni-Zn commemorative medallions (36mm) C:AU
30903.

Kanada 1967. "A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által" Cu-Ni-Zn emlékérem 2db klf kiadásban (36mm) T:1- Canada 1967. "Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada" 2pcs of diff Cu-Ni-Zn commemorative medallions (36mm) C:AU

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kanada 2001. A Nemzetközi Jégkorong Liga csillagai - Jean Béliveau Ni emlékérem (27mm) T:BU Canada 2001. National Hockey League All-Stars - Jean Béliveau Ni commemorative coin (27mm) C:BU
30904.

Kanada 2001. "A Nemzetközi Jégkorong Liga csillagai - Jean Béliveau" Ni emlékérem (27mm) T:BU Canada 2001. "National Hockey League All-Stars - Jean Béliveau" Ni commemorative coin (27mm) C:BU

Rufpreis:
1 200 HUF
Kuba 1982. Congreso Sindical Mundial (Szakszervezetek Világkongresszusa) fém emlékérem lezárt plasztiktokban (37mm) T:BU Cuba 1982. Congreso Sindical Mundial (World Trade Union Congress) metal commemorative medal in sealed plastic case (37mm) C:BU
30905.

Rufpreis:
800 HUF
Német Birodalom ~1914-1915. Der Deutsche Kronprinz Vilmos koronaherceget ábrázoló Br plakett. Szign.: HOLY FRS (49mm) T:2 patina German Empire ~1914-1915. Der Deutsche Kronprinz Br plaque depicting Crown Prince Wilhelm. Sign.: HOLY FRS (49mm) C:XF patina
30906.

Német Birodalom ~1914-1915. "Der Deutsche Kronprinz" Vilmos koronaherceget ábrázoló Br plakett. Szign.: HOLY FRS (49mm) T:2 patina German Empire ~1914-1915. "Der Deutsche Kronprinz" Br plaque depicting Crown Prince Wilhelm. Sign.: HOLY FRS (49mm) C:XF patina

Rufpreis:
2 000 HUF
NDK 1968. 8db-os emlékérem szett díszdobozban, az érmeken Lasker, Hölderlin, Brecht, Braun, Winckelmann, Schleiermacher, Reinhardt és Pettenkofer portréi T:2 GDR 1968. 8pcs of commemorative medallions in case, on the medallions with portraits of Lasker, Hölderlin, Brecht, Braun, Winckelmann, Schleiermacher, Reinhardt and Pettenkofer C:XF
30907.

Rufpreis:
2 000 HUF
NDK 1981. 25 éves a Néphadsereg 1956-1981 fém emlékérem eredeti tokban T:BU GDR 1981. 25th Anniversary of the Peoples Army 1956-1981 metal commemorative medallion in original case C:BU
30908.

NDK 1981. "25 éves a Néphadsereg 1956-1981" fém emlékérem eredeti tokban T:BU GDR 1981. "25th Anniversary of the People's Army 1956-1981" metal commemorative medallion in original case C:BU

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF