Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 20

NSZK 1971. Albrecht Dürer születésének 500. évfordulója 1471-1971 / Nürnberg jelzett Ag emlékérem (14,97g/0.999/35mm) T:2 patina FRG 1971. 500 Jahre Albrecht Dürer 1471-1971 / Nürnberg hallmarked Ag commemorative medallion (14,97g/0.999/35mm) C:XF patina
30909.

NSZK 1971. "Albrecht Dürer születésének 500. évfordulója 1471-1971 / Nürnberg" jelzett Ag emlékérem (14,97g/0.999/35mm) T:2 patina FRG 1971. "500 Jahre Albrecht Dürer 1471-1971 / Nürnberg" hallmarked Ag commemorative medallion (14,97g/0.999/35mm) C:XF patina

Rufpreis:
2 000 HUF
18
NSZK 1974. A Köhlbrandbrücke beiktatása fém emlékérem (34mm) + DN BÁV / Szentendrei Emlék Br emlékérem (32mm) T:2 FRG 1974. Einweihung Köhlbrandbrücke (Inauguration of Köhlbrandbrücke) metal commemorative medal (34mm) + Hungary 1974. BÁV / Szentendrei emlék (Souvenir of Szentendre) Br commemorative medal (32mm) C:XF
30910.

NSZK 1974. "A Köhlbrandbrücke beiktatása" fém emlékérem (34mm) + DN "BÁV / Szentendrei Emlék" Br emlékérem (32mm) T:2 FRG 1974. "Einweihung Köhlbrandbrücke (Inauguration of Köhlbrandbrücke)" metal commemorative medal (34mm) + Hungary 1974. " BÁV / Szentendrei emlék (Souvenir of Szentendre)" Br commemorative medal (32mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
NSZK 1985. Lich történelmi vásár 1545-1985 jelzett Ag emlékérem tokban (10,87g/1.000/30mm) T:2(PP) FRG 1985. Historical Market Lich 1545-1985 hallmarked Ag commemorative medallion in case (10,87g/1.000/30mm) C:XF(PP)
30911.

NSZK 1985. "Lich történelmi vásár 1545-1985" jelzett Ag emlékérem tokban (10,87g/1.000/30mm) T:2(PP) FRG 1985. "Historical Market Lich 1545-1985" hallmarked Ag commemorative medallion in case (10,87g/1.000/30mm) C:XF(PP)

Rufpreis:
1 200 HUF
Németország 1991. 200 Jahre Brandenburger Tor (200 éves a Brandenburgi kapu) fém emlékérem (40mm) T:PP Germany 1991. 200 Jahre Brandenburger Tor (200th Anniversary - Brandenburg Gate metal commemorative medal (40mm) C:PP
30912.

Németország 1991. "200 Jahre Brandenburger Tor (200 éves a Brandenburgi kapu)" fém emlékérem (40mm) T:PP Germany 1991. "200 Jahre Brandenburger Tor (200th Anniversary - Brandenburg Gate" metal commemorative medal (40mm) C:PP

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Németország 1991. Friedrich II der Grosse (A nagy II Frigyes) aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) + DN Tag de Deutsche Freiheit 9. November 1989 (A német szabadság napja) Németország egyesülésének aranyozott fém emlékérme (30mm) T:1,1-(PP) Germany 1991. Friedrich II der Grosse (Friedrich II the Great) gold plated Cu-Ni commemorative medal with certificate (30mm) + ND Tag de Deutsche Freiheit 9. November 1989 (The day of the German freedom) gold plated metal commemorative medal of German reunification (30mm) C:UNC,AU(PP)
30913.

Németország 1991. "Friedrich II der Grosse (A nagy II Frigyes)" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) + DN "Tag de Deutsche Freiheit 9. November 1989 (A német szabadság napja)" Németország egyesülésének aranyozott fém emlékérme (30mm) T:1,1-(PP) Germany 1991. "Friedrich II der Grosse (Friedrich II the Great)" gold plated Cu-Ni commemorative medal with certificate (30mm) + ND "Tag de Deutsche Freiheit 9. November 1989 (The day of the German freedom)" gold plated metal commemorative medal of German reunification (30mm) C:UNC,AU(PP)

Rufpreis:
3 000 HUF
Németország 1993. ECU - Európa jelzett Ag emlékérem (10,10g/0.999/40mm) T:PP felületi karc Germany 1993. ECU - Europa hallmarked Ag commemorative medal (10,10g/0.999/40mm) C:PP slightly scratched
30914.

Németország 1993. "ECU - Európa" jelzett Ag emlékérem (10,10g/0.999/40mm) T:PP felületi karc Germany 1993. "ECU - Europa" hallmarked Ag commemorative medal (10,10g/0.999/40mm) C:PP slightly scratched

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
30915.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szovjetunió DN Szpasszkaja-torony fém plakett üveglapon, támasztékkal (67x90mm) T:2 Soviet Union ND Spasskaya Tower metal plaque on glass sheet, with stand on reverse (67x90mm) C:XF
30916.

Szovjetunió DN "Szpasszkaja-torony" fém plakett üveglapon, támasztékkal (67x90mm) T:2 Soviet Union ND "Spasskaya Tower" metal plaque on glass sheet, with stand on reverse (67x90mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF