Bücher: Technik

Zahl der Lose: 55

Hornandy Handbook of Cartridge Reloading. Rifle-Pistol. Grand Island, 1991, Hornandy Manufacturing Company. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. / Hardback, in English language.
15586.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Két vasútmodellezéssel kapcsolatos könyv: Szádeczky-Kardoss György: Terepasztalok építése. Vasútmodellezés 7. Bp., 1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Petrik Ottó: Modellvasút ABC a képernyőn. Vasútmodellezés 8. Bp., 1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói tűzött papírkötés, a borítója hiányzik, az utolsó lap szakadt.
15587.

Rufpreis:
2 400 HUF
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris pecséttel.
15588.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schimanek Emil: A Bánki-mótor és a hőmótorok. Bp., 1900, Fővárosi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
15589.

Rufpreis:
2 000 HUF
Georgius Agricola: De re metallica Libri XII. A bányászatról és a kohászatról. Fordította Becht Rezső. Szerkesztette, a bevezetőt, a tanulmányt, a lábjegyzeteket, és a személyjegyzéket írta Molnár László. A tanulmányt és a jegyzeteket lektorálta Gazda István. Bp., 1985, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület-Műszaki Könyvkiadó. Kiadói karontált papírkötés, kiadói kartontokban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
15590.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Marossy László - Matolcsy Mátyás: Karosszérialakatos szakrajz és rajzolvasási példatár. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Mellékletekkel. Félvászon kötésben, a kötéstábla elválik.
15591.

Rufpreis:
3 000 HUF
Duncan Long: Combat ammunition. Everything you need to know. Secaucus, 1986, Citadel Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language.
15592.

Rufpreis:
1 000 HUF
15593.

Rufpreis:
1 200 HUF
Varga László: Repülőgépek szilárdságtani méretezésének időszerű feladatai. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai VII. kötet, 10. füzet. Budapest, 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, picit viseltes borítóval.
15594.

Rufpreis:
1 000 HUF
15595.

Rufpreis:
5 000 HUF
Lovas Béla: Mikroszkóp - mikrokozmosz. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15596.

Rufpreis:
1 200 HUF
Technikus Szótár/Technisches Wörterbuch I-II. Szerk.: Révész Samu. Bp., 1926, Dick Manó. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban./ LInen-binding, in Hungarian and German language.
15597.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF