https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 55

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes számítástechnikai tétel, 4 db:  Bjarne Stroustrup: A C++ programozási nyelv I-II. Budapest, 2001, Kiskapu Kft. Kiadói papírborító. Sipos Marianna: A Visual C++ és az MFC. 2001, Szerzői kiadás. Második, javított kiadás. Kiadói papírborítóban.  Illés Zoltán: Programozás C# nyelven. Budapest, 2004, Jedlik Oktatási Studio. Kiadói papírborító.
15598.

Vegyes számítástechnikai tétel, 4 db: Bjarne Stroustrup: A C++ programozási nyelv I-II. Budapest, 2001, Kiskapu Kft. Kiadói papírborító. Sipos Marianna: A Visual C++ és az MFC. 2001, Szerzői kiadás. Második, javított kiadás. Kiadói papírborítóban. Illés Zoltán: Programozás C# nyelven. Budapest, 2004, Jedlik Oktatási Studio. Kiadói papírborító.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlodéstörténete és földi vándorútja. I-III. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és fia. Kiadói illusztrált, élfestett egészvászon-kötésben, jó állapotban
15599.

Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlodéstörténete és földi vándorútja. I-III. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és fia. Kiadói illusztrált, élfestett egészvászon-kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db:  Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés.  Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban.  Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzsanna: Informatika, érettségire felkészítő feladatgyűjtemény. Budapest, 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben.
15600.

Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés. Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban. Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzsanna: Informatika, érettségire felkészítő feladatgyűjtemény. Budapest, 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Marco Cantú: Delphi 7. I-II. Mesteri szinten. Budapest, 2003. Kiskapu Kft. Kiadói papírkötésben.
15601.

Marco Cantú: Delphi 7. I-II. Mesteri szinten. Budapest, 2003. Kiskapu Kft. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db:  Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, megtört, sérült kötéssel, angol nyelven.
15602.

Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, megtört, sérült kötéssel, angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Szűcs Lajos: A magyaróvári timföld és műkorundgyár története. 1934-1984. Magyaróvár, 1984, MOTIM. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
15603.

Szűcs Lajos: A magyaróvári timföld és műkorundgyár története. 1934-1984. Magyaróvár, 1984, MOTIM. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Czappán Szilárd: Távíró és távbeszélő vonalépítés : tankönyv a posta vonalfelvigyázói tanfolyam hallgatói részére. Tankönyv és ábrafüzet. Bp., 1951, KPM Jegyzetsokszorosító. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15604.

Czappán Szilárd: Távíró és távbeszélő vonalépítés : tankönyv a posta vonalfelvigyázói tanfolyam hallgatói részére. Tankönyv és ábrafüzet. Bp., 1951, KPM Jegyzetsokszorosító. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
15605.

Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Orosz-magyar műszaki szótár I-II, Magyar-orosz műszaki szótár I-II. Szerk.: Katona Loránt. Bp., 1975-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15606.

Orosz-magyar műszaki szótár I-II, Magyar-orosz műszaki szótár I-II. Szerk.: Katona Loránt. Bp., 1975-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Német-magyar, magyar-német műszaki szótár I-II. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
15607.

Német-magyar, magyar-német műszaki szótár I-II. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Balogh Károly: Fogászat. Bp., 1958, Medicina Könyvkiadó. Számos érdekes képillusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
15608.

Balogh Károly: Fogászat. Bp., 1958, Medicina Könyvkiadó. Számos érdekes képillusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Heimer Jenő: Magyar Műszerek Katalógusa. Bp., 1961, MIGÉRT. Kiadói festett egészvászon-kötésben.
15609.

Heimer Jenő: Magyar Műszerek Katalógusa. Bp., 1961, MIGÉRT. Kiadói festett egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse