A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris pecséttel.