15363.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete. Ars Mundi. Budapest, 1944, Officina. Kiadói kissé kopottas geirncű félvászon-kötésben, kiadói szakadozott, viseltes papírkötésben, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.